دانلود فیلترشکن lantern

دانلود رایگان فیلتر شکن فانوس کامپیوتر یا Lantern فانوس نرم افزاری کاربردی برای دسکتاپ و موبایل است که دسترسی سریع، قابل اعتماد و امن را به وب سایت‌ها و برنامه‌های مسدود شده بازی می‌کند.

فیلتر شکن فانوس تمامی ترافیک کاربرانش را از طریق سرورهای قوی، رمزگذاری می‌کند این کار باعث می‌شود تا از اطلاعات و حریم خصوصی افراد در افراد نفوزگرها محافظت کند.


دانلود فیلترشکن lantern


بنابراین اگر شما نیاز دارید یا می خواهید آنلاین و ناشناس باشید، لطفا از برنامه‌های به مانند Tor استفاده نمایید.در غیر این صورت، فانوس به شما دسترسی سریعتری به سایتهای مسدود شده میدهد.

lantern

lantern lantern lantern

برنامه‌ های تلفن هوشمند این شرکت برای ویندوز، مک، آی‌اواس (iOS)، اندروید و لینوکس ضمن اینکه جوایزی برده‌اند، حریم خصوصی مشتری را حفظ کرده و بهترین امنیت اینترنت در نوع خود را تامین می‌کنند.


امکانات فیلتر شکن فانوس:


:امکانات فیلتر شکن lantern

  • پر سرعت
  • بدون قطعی
  • رایگان و پولی
  • مخصوص اندروید
  • ۱۰۰۰ سرور مختلف
  • قوی و بدون تبلیغات

برای برنامه فرقی نمی‌کند که در کدام محدوده جغرافیایی قرار دارید، با فعال سازی آن می‌توانید به سایت‌های مختلف از جمله یوتوب و شبکه‌های اجتمایی سرگرم کننده دسترسی داشته و بدون آنکه کسی بسته دیتایی شما را زیر نظر داشته باشد، در جهان بزرگ اینترنت به کاوش مشغول شوید.


lantern


چرا باید lantern وی پی ان را به جای بقیه‌ی VPNها انتخاب کنیم؟


فانوس دارای محیطی پیچیده و یا روش اتصالی سخت نیست، بله تنها با کلیک بر روی آیکن آن، همه چیز به صورت خودکار انجام شده و مرورگر باز و پروکسی شده در اختیارتان قرار خواهد گرفت.


تا زمانی که آیکن برنامه در نوار ابزار قرار دارد سیستم شما از تحریم‌ها عبور خواهد کرد.

lantern vpn بهترین شبکه را با بهترین اپلیکیشن‌ها در استاندارد موجود این صنعت ساخته است.دانلود فیلترشکن